Este vindeiro sábado 27 de maio vai ter lugar en O Barco de Valdeorras o CAMPIONATO GALEGO BENXAMIN-ALEVIN E INFANTIL POR EQUIPOS. De cara o desprazamento vaise dispor de un autobus de maña, con saída as 06’15 hrs, no que viaxaran BENXAMINS e ALEVINS. Unha vez rematada a xornada de mañá voltará para Cangas. A categoría INFANTIL partirá as 12’15 hrs, do mesmo lugar, a Estación de Cangas. NON se fan paradas para xantar, polo cal se recomenda levar COMIDA, tanto no bus de maña coma o de tarde.
@s atletas convocad@s para esta proba son:
BENXAMIN MULLERES
- GORETTI CARBALLAL, 50 m.l. e altura
- LEIRE FONSECA, 500 m.l. e lonxitude
- LEIRE BRUN, 1000 m.l. e relevos
- CANDELA CASTRO, marcha e relevos
- ALBA DEL VALLE, pelota e relevos
- PAULA FERNANDEZ, peso
- SABELA DOMINGUEZ, relevos
ALEVIN MULLERES
- ANDREA PEREZ, 60 m.l.
- AGATA RODRIGUEZ, 500 m.l. e relevos
- UXIA SANCHEZ, 1000 m.l.
- LARA IGLESIAS, marcha
- CRISTINA TABOADA, xavelina
- GEMA DACOSTA, peso
- NOA NERGA, altura
- CARMEN FRAGA, lonxitude e relevos
- LUCIA GIL, relevos
- IRIS MALVIDO, relevos
ALEVIN HOMES
- DIEGO MARTINEZ, 60 m.l. e peso
- CARLOS LOPEZ, 500 m.l. e lonxitude
- RAUL RIAL, 1000 m.l. e relevos
- CARLOS CORREDOIRA, marcha e relevos
- ELOY DOMINGUEZ, xavelina e altura
- YAGO JUNCAL, relevos
- MANUEL LEMOS, relevos
- RUBEN LEMOS, reserva
INFANTIL MULLERES
- ANA CERQUEIRA, 80 m.l. e 150 m.l.
- NURIA ARGIBAY, 500 m.l. e relevos
- ANAIS SANTAMARINA, 1000 m.l. e pértega
- NEREA PIÑEIRO, 3000 m.l.
- ANGELA FRAGA, marcha e relevos
- SARA MALLO, 1000 m obst. e triple salto
- ABRIL ENTENZA, 80 m.v. e altura
- IRENE RUIZ, 220 m.v. e lonxitude
- EREA BASTON, peso e martelo
- BLANCA PIÑEIRO, disco e relevos
- CARMEN CASTRO, xavelina e relevos
- ROCIO NOVAS, reserva
INFANTIL HOMES
- ADAN DACOSTA, 80 m.l. e 150 m.l.
- IVAN IGLESIAS, 500 m.l. e lonxitude
- MARIO SANTOS, 1000 m.l. e relevos
- JOEL CURRO, 3000 m.l. e relevos
- DENIS FERNANDEZ, marcha e xavelina
- MIGUEL NUÑEZ, 1000 m. obst. e 80 m.v.
- ANTON NUÑEZ, 220 m.v. e relevos
- JACOBO DIAZ, altura e pértega
- DANIEL QUINTEIRO, disco e triple salto
- AARON OTERO, peso e martelo
- JAVIER SANTOS, relevos
- RUBEN MEDRAÑO, reserva