Atletas Destacados 2021


ATLETAS DESTACADOS 2021


SUB 10 HOMES

SAMUEL CORRALES RIOBO

SUBCAMPION Galego Salto de Lonxitude P.C. (Ourense, 20-III-2021)

ANGEL REFOJOS BUDIÑO

BRONCE Galego de 500 m.l.  A.L.  (Pontevedra, 28-III-2021)

ALAN MALVIDO PARDAVILA

SUBCAMPION Galego Marcha en Ruta. (A Pobra, 08-V-2021)

SUB 10 MULLERES

LENA CURRAS GARCIA

CAMPIOA Galega Salto de Lonxitude P.C. (Ourense, 20-III-2021)

CAMPIOA Galega de 1000 m.l.  A.L.  (Pontevedra, 28-III-2021)

EMMA COLLAZO COSTAS

CAMPIOA Galega de 500 m.l.  A.L.  (Pontevedra, 28-III-2021)

SUB 14 MULLERES

HELENA BELLO RODRIGUEZ

CAMPIOA Galega Salto de Pértega P.C. (Ourense, 20-III-2021)

RECORD Galego Salto de Pértega P.C. (Ourense, 20-III-2021)

NOA QUINTEIRO PENA

SUBCAMPIOA Galega Lanzamento de Peso P.C. (Ourense, 20-III-2021)

SABELA CASTELO LOPEZ

CAMPIOA Galega de 2000 m.l.  A.L.  (Pontevedra, 28-III-2021)

CAMPIOA Galega Marcha en Ruta. (A Pobra, 08-V-2021)

SUB 14 MULLERES

HUGO COLLAZO COSTAS

SUBCAMPION Galego de 2000 m.l.  A.L.  (Pontevedra, 28-III-2021)

HUGO DOMINGUEZ JUNCAL

BRONCE Galego de 1000 m.l.  A.L.  (Pontevedra, 28-III-2021)

SUB 16 HOMES

DIEGO MARTINEZ VILAS

BRONCE Galego de Hexatlon P.C.  (Ourense, 14-III-2021)

SUB 16 MULLERES

GEMA DACOSTA MAGDALENO

CAMPIOA Galega Lanzamento de Disco  A.L. (Pontevedra, 27-II-2021)

CAMPIOA Galega Lanzamento de Peso P.C. (Ourense, 13-III-2021)

CLAUDIA CARCER VAZQUEZ

BRONCE Galego Lanzamento de Peso P.C. (Ourense, 13-III-2021)

AGATA RODRIGUEZ JALDA

CAMPIOA Galega 60 m.v.  P.C. (Ourense, 13-III-2021)

SUB 20 MULLERES

ARIADNA GIL FERNANDEZ

CAMPIOA Galega Triple Salto P.C. (Ourense, 28-II-2021)

SUBCAMPIOA Galega 60 m.v. P.C. (Ourense, 28-II-2021)

SUBCAMPIOA Galega ABSOLUTA Triple Salto P.C. (Ourense, 14-III-2021)

SUB 20 HOMES

LOPE QUINTEIRO PENA

CAMPION Galego 800 m.l.   A. L. (Pontevedra, 27-II-2021)

SUB 23 MULLERES

SARAY AMOEDO PORTABALES

SUBCAMPIOA Galega Triple Salto P.C. (Ourense, 28-II-2021)

SUBCAMPIOA Galega Lonxitude P.C. (Ourense, 28-II-2021)

MARTINA PARAMOS RIAL

CAMPIOA Galega Pértega P.C.  (Ourense, 28-II-2021)

SUB 23 HOMES

DANIEL CALVAR PARADA

CAMPION Galego Pértega P.C.  (Ourense, 28-II-2021)