Atletas Destacados 2020

ATLETAS DESTACADOS 2020



SUB 10 MULLERES



(EMMA COLLAZO — NAHIA PINTOS — LEIRE FUENTES — CARLA SALGADO)

SUBCAMPIOAS Memorial Alejandro Lorenzo ( A Rua, 26-I-2020)


SUB 10 HOMES



(GABRIEL FAZANES — SAMUEL CORRALES — XABIER FERRAL — ALEJANDRO FERNANDEZ — EVAN MARIN)


BRONCE Memorial Alejandro Lorenzo ( A Rua, 26-I-2020)


 

GABRIEL FAZANES BERMUDEZ

BRONCE Memorial Alejandro Lorenzo ( A Rua, 26-I-2020)

SUB 12 MULLERES



(SABELA CASTELO — LEIRE BRUN — ESTELA RAÑA — LEIRE FERNANDEZ — ERICA NOVAS — NOAH PIÑEIRO — SARA CASTRO- ANA CORDEIRO)


CAMPIOAS Memorial Alejandro Lorenzo ( A Rua, 26-I-2020)

SUBCAMPIOAS Galego Cross Xogade (Portas, 15-II-2020)


 

SABELA CASTELO LOPEZ

CAMPIOA Memorial Alejandro Lorenzo ( A Rua, 26-I-2020)
CAMPIOA Galega de Marcha en Ruta (Marin, 01-II-2020)
RECORD Galego de  2 kms. Marcha en Ruta (Marin, 01-II-2020)
CAMPIOA Galego Cross Xogade (Portas, 15-II-2020)

SUB 12 HOMES



(HUGO COLLAZO — MIGUEL FERNANDEZ — UNAI FERRAL — PEDRO GONZALEZ — IKER RIAL)


SUBCAMPIONS Memorial Alejandro Lorenzo ( A Rua, 26-I-2020)


 

HUGO COLLAZO COSTAS

CAMPION Memorial Alejandro Lorenzo ( A Rua, 26-I-2020)
CAMPION Galego Cross Xogade (Portas, 15-II-2020)

SUB 14 MULLERES



(MAIALEN FERNANDEZ — LUCIA GIL — IRIS MALVIDO — GORETTI CARBALLAL — NEREA MALVIDO — SARA NERGA — MARTA RUA)


SUBCAMPIOAS Memorial Alejandro Lorenzo ( A Rua, 26-I-2020)

BRONCE Galego Cross Xogade (Portas, 15-II-2020)


SUB 14 HOMES



(HUGO DOMINGUEZ — OSCAR CASAS — SAUL CASAS — BRAIS PINTOS — DIEGO GARCIA — JUAN GALLEGO)


SUBCAMPIONS Memorial Alejandro Lorenzo ( A Rua, 26-I-2020)

CAMPIONS Galego Cross Xogade (Portas, 15-II-2020)


SUB 16 MULLERES


 

 

EREA BASTON MARTINEZ

  • SUBCAMPIOA Galega  de Inverno Lanzamento de Disco (Vilagarcia, 09-II-2020)

SUB 18 MULLERES


 

SABELA LOPEZ MENDUIÑA

SUBCAMPIOA Galega Salto de Pértega P.C. (Ourense, 08-II-2020)

 


SUB 18 HOMES


AARON OTERO FERRARI

  • SUBCAMPION Galego  de Inverno Lanzamento de Martelo (Vilagarcia, 09-II-2020)

SUB 23 MULLERES


SARAY AMOEDO PORTABALES

CAMPIOA Galega Triple Salto P.C. (Ourense, 19-I-2020)

BRONCE Galego Lonxitude P.C. (Ourense, 19-I-2020)


SUB 23 HOMES


DANIEL CALVAR PARADA

CAMPION Galego 200 m.l.  P.C. (Ourense, 19-I-2020)

CAMPION Galego Salto de Pértega P.C. (Ourense, 19-I-2020)