PLAN DE VIAXE PARA O BARCO

     Este vindeiro venres 17 de maio de 2019 temos unha cita co CAMPIONATO GALEGO POR EQUIPOS SUB 10/12/14. O Barco de Valdeorras será o esceario do Campionato, dividivo en xornada de maña para @s SUB 10 /12 e de tarde para @s SUB 14. Sairá un autobús da estación de Cangas as 06:45 para a xornada de maña con volta ao remate e oturo as 12:45 para a tarde. Será preciso levar algo de comida e no caso de facer a viaxe por conta propia, estar con antelación a proba a disputar (1 hora).


INFORMACION CAMPIONATO



SUB 10 HOMES

  • IKER RIAL,  50 m.l. e relevos 4 x 50
  • BREO FERNANDEZ,  Salto de lonxitude e relevos 4 x 50
  • MIGUEL FERNANDEZ,  500 m.l.  e relevos 4 x 50
  • PEDRO GONZALEZ,  Marcha
  • MARCOS RIAL,   1000 m.l. e relevos 4 x 50
  • AMARO BASTON,   peso 
  • GABRIEL FAZANES,  Salto de altura
  • DAVID PARDAVILA, Pelota

SUB 10 MULLERES

  • ERICA NOVAS,  50 m.l. e 1000 m.l.
  • ZOE FERNANDEZ,  Salto de lonxitude e relevos 4 x 50
  • AITANA BROULLON,  500 m.l.  e relevos 4 x 50
  • NAHIA PINTOS,  Marcha e relevos 4 x 50
  • MARINA CARRACELAS ,   Salto de altura e relevos 4 x 50
  • LEIRE FUENTES,  Peso e Pelota

SUB 12 HOMES

  • HUGO DOMINGUEZ, 1000 m.l. e 60 m.l.
  • HUGO COLLAZO, 500 m.l. e relevos 4 x 60
  • BRAIS PINTOS, peso e relevos 4 x 60
  • RAFAEL VINICIUS, salto de altura
  • DIEGO GARCIA, Marcha e relevos 4 x 60
  • UNAI FERRAL,  salto de lonxitude e relevos 4 x 60
  • ENOL , Pelota

SUB 12 MULLERES

  • GORETTI CARBALLAL, 60 m.l. e Marcha
  • LEIRE FONSECA, 500 m.l. e relevos 4 x 60
  • SABELA CASTELO, 1000 m.l. e relevos 4 x 60
  • UXIA GIL,  relevos 4 x 60
  • NOA QUINTEIRO, peso
  • HELENA BELLO, salto de lonxitude e 60 m.l.
  • ANA CORDEIRO, relevos 4 x 60
  • ALBA DEL VALLE, salto de altura
  • CANDELA CASTRO,  Pelota

SUB 14 HOMES

  • MANUEL LEMOS,  pértega e martelo
  • LUCA PIÑEIRO, Lonxitude
  • RAUL RIAL, 1000 m.l. e relevos 4 x 80
  • CARLOS CORREDOIRA, Marcha e relevos 4 x 80
  • CARLOS LOPEZ, 1000 obst. e 80 m.v.
  • YAGO JUNCAL, 2000 m.l. e triple salto
  • DIEGO MARTINEZ, 220 m.v. e salto de altura
  • ELOY DOMINGUEZ, peso e xavelina
  • IKER PIÑEIRO,  relevos 4 x 80
  • RUBEN LEMOS, 150 m.l.
  • JUAN GALLEGO, relevos 4 x 80

SUB 14 MULLERES

  • CLAUDIA CARCER, 80 m.l. e relevos 4 x 80
  • CARMEN FRAGA, 150 m.l. e salto de lonxitude
  • AGATA RODRIGUEZ, 500 m.l. e 80 m.v.
  • LUCIA GIL, Triple salto  e relevos 4 x 80
  • UXIA SANCHEZ, 1000 m.l. e relevos 4 x 80
  • MAIALEN FERNANDEZ, 2000 m.l. e relevos 4 x 80
  • GEMA DACOSTA, peso e 220 m.v.
  • NOA NERGA, martelo e salto de altura
  • SARA NERGA, 1000 obst.
  • IRIS MALVIDO, Marcha
  • ARIADNA BECERRA,  pértega 
  • MAR CURRA, relevos 4 x 80
  • CRISTINA TABOADA, Xavelina e Disco

 

Deja un comentario