PREVIA DA FASE PROVINCIAL DA LIGA FEDERADA ESCOLAR

     O sábado 01 de decembro o CGTD de Pontevedra vai acoller a FASE PROVINCIAL DA LIGA FEDERADA. A competición, por equipos, abrangue as categorías escolares (SUB 10-12-14). Nesta competición trataremos de clasificarnos para a FASE FINAL que terá lugar en Ourense o vindeiro 22 de decembro.  Da estación de autobús de Cangas  sairá un BUS as 08:45 horas, voltando ao remate da competición.  MOI IMPORTANTE ao tratarse dunha competición por EQUIPOS comunicar canto antes as BAIXAS de nen@s que puideran afectar ao conformar os equipos. No seguinte enlace atopase o REGULAMENTO, cun HORARIO PROVISIONAL que no caso de non cambiar será o definitivo, tamén se especifica a ubicación das pistas do CGTD Pontevedra, en resumo,  toda a información importante en relación co Campionato:


INFORMACION CAMPIONATO

NOVO HORARIO


 


   @s atletas convocad@s son:

SUB 10 HOMES

  • IKER RIAL,  50 m.l. e salto altura
  • BREO FERNANDEZ, 500 m.l. e 50 m.l.
  • MIGUEL FERNANDEZ, 500 m.l. e salto lonxitude
  • PEDRO GONZALEZ, 1000 m.l. e relevos
  • MARCOS RIAL, 1000 m.l. e salto de lonxitude
  • AMARO BASTON, peso e relevos
  • HECTOR ABAL, peso e relevos
  • BRUNO DIAZ, salto de altura e relevos

 

SUB 12 HOMES

  • HUGO DOMINGUEZ, 1000 m.l. e 60 m.l.
  • HUGO COLLAZO, 500 m.l. e salto lonxitude
  • BRAIS RODRIGUEZ, salto de altura e relevos
  • BRAIS PINTOS, 1000 m.l. e relevos
  • DIEGO GARCIA, 500 m.l. e relevos
  • MARTIÑO SOTELO, peso e relevos
  • UNAI FERRAL, 60 m.l. e salto de lonxitude
  • RAFAEL VINICIUS, peso e salto de altura

SUB 12 MULLERES

  • GORETTI CARBALLAL, 60 m.l. e peso
  • ESTELA RAÑA, 60 m.l. e relevos
  • LEIRE FONSECA, 500 m.l.
  • LEIRE BRUN, 500 m.l.
  • SABELA CASTELO, 1000 m.l. e relevos
  • UXIA GIL, 1000 m.l.
  • NOA QUINTEIRO, peso
  • LEIRE FERNANDEZ, relevos
  • HELENA BELLO, salto de lonxitude e relevos
  • ANA CORDEIRO, salto de lonxitude
  • ALBA DEL VALLE, salto de altura
  • SABELA DOMINGUEZ, salto de altura
  • CANDELA CASTRO, (reserva)

SUB 14 HOMES

  • MANUEL LEMOS, 60 m.l. e pértega
  • LUCA PIÑEIRO, 60 m.l. e salto de lonxitude
  • RAUL RIAL, 500 m.l. e salto de lonxitude
  • CARLOS CORREDOIRA, 500 m.l. e triple salto
  • CARLOS LOPEZ, 1000 m.l. e 60 m.v.
  • YAGO JUNCAL, 1000 m.l. e triple salto
  • DIEGO MARTINEZ, 60 m.v. e salto de altura
  • ELOY DOMINGUEZ, peso e salto de altura
  • IKER PIÑEIRO, peso e relevos
  • RUBEN LEMOS, pértega e relevos
  • MIGUEL LOPEZ, relevos
  • JUAN GALLEGO, relevos

SUB 14 MULLERES

  • CLAUDIA CARCER, 60 m.l. e salto de lonxitude
  • CARMEN FRAGA, 60 m.l. e salto de lonxitude
  • AGATA RODRIGUEZ, 500 m.l. e 60 m.v.
  • LUCIA GIL, 500 m.l. e relevos
  • UXIA SANCHEZ, 1000 m.l. e relevos
  • MAIALEN FERNANDEZ, 1000 m.l. e relevos
  • GEMA DACOSTA, peso e 60 m.v.
  • NOA NERGA, peso e salto de altura
  • SARA NERGA, salto de altura
  • IRIS MALVIDO, pértega e triple salto
  • ARIADNA BECERRA,  pértega e triple salto
  • MAR CURRA, relevos
  • NOA PIÑEIRO, (reserva)
  • CRISTINA TABOADA, (reserva)
  • NEREA MALVIDO, (reserva)
  • MARTA RUA, (reserva)
  • CARMEN GONZALEZ, (reserva)

Deja un comentario