CONVOCADOS GALEGO CATEGORIAS MENORES

    Este vindeiro sábado 27 de maio vai ter lugar en O Barco de Valdeorras o CAMPIONATO GALEGO BENXAMIN-ALEVIN E INFANTIL POR EQUIPOSDe cara o desprazamento vaise dispor de un autobus de maña, con saída as 06’15 hrs, no que viaxaran BENXAMINS e ALEVINS. Unha vez rematada a xornada de mañá voltará para Cangas. A categoría INFANTIL partirá as 12’15 hrs, do mesmo lugar, a Estación de Cangas. NON se fan paradas para xantar, polo cal se recomenda levar COMIDA, tanto no bus de maña coma o de tarde.



     @s atletas convocad@s para esta proba son:

BENXAMIN MULLERES

  • GORETTI CARBALLAL, 50 m.l. e altura
  • LEIRE FONSECA, 500 m.l. e lonxitude
  • LEIRE BRUN1000 m.l. e relevos
  • CANDELA CASTROmarcha e relevos
  • ALBA DEL VALLEpelota e relevos
  • PAULA FERNANDEZpeso
  • SABELA DOMINGUEZ, relevos

ALEVIN MULLERES

  • ANDREA PEREZ60 m.l.
  • AGATA RODRIGUEZ500 m.l. e relevos
  • UXIA SANCHEZ1000 m.l.
  • LARA IGLESIASmarcha
  • CRISTINA TABOADAxavelina
  • GEMA DACOSTApeso
  • NOA NERGAaltura
  • CARMEN FRAGA, lonxitude e relevos
  • LUCIA GIL, relevos
  • IRIS MALVIDO, relevos

ALEVIN HOMES

  • DIEGO MARTINEZ60 m.l. e peso
  • CARLOS LOPEZ, 500 m.l. e lonxitude
  • RAUL RIAL, 1000 m.l. e relevos
  • CARLOS CORREDOIRAmarcha e relevos
  • ELOY DOMINGUEZxavelina e altura
  • YAGO JUNCAL, relevos
  • MANUEL LEMOS, relevos
  • RUBEN LEMOS, reserva


INFANTIL MULLERES

  • ANA CERQUEIRA, 80 m.l. e 150 m.l.
  • NURIA ARGIBAY 500 m.l. e relevos
  • ANAIS SANTAMARINA 1000 m.l. e pértega
  • NEREA PIÑEIRO3000 m.l.
  • ANGELA FRAGAmarcha e relevos
  • SARA MALLO1000 m obst. e triple salto
  • ABRIL ENTENZA, 80 m.v. e altura
  • IRENE RUIZ220 m.v. e lonxitude
  • EREA BASTONpeso e martelo
  • BLANCA PIÑEIROdisco e relevos
  • CARMEN CASTROxavelina e relevos 
  • ROCIO NOVAS, reserva

INFANTIL HOMES

  • ADAN DACOSTA,  80 m.l. e 150 m.l.
  • IVAN IGLESIAS500 m.l. e lonxitude
  • MARIO SANTOS, 1000 m.l. e relevos
  • JOEL CURRO3000 m.l. e relevos
  • DENIS FERNANDEZmarcha e xavelina
  • MIGUEL NUÑEZ, 1000 m. obst. e 80 m.v.
  • ANTON NUÑEZ220 m.v. e relevos
  • JACOBO DIAZaltura e pértega
  • DANIEL QUINTEIRO, disco e triple salto
  • AARON OTERO, peso e martelo
  • JAVIER SANTOS, relevos
  • RUBEN MEDRAÑOreserva


 

Deja un comentario